Nardüzü Mh. Atatürk Cd. 211. Sk. No: 109 31290 - Arsuz / HATAY

*HAMURHANE

ISKA KAUÇUK A.Ş. üretimini yaptığı tüm ürün çeşitlerinin hamurlarını tamamını kendi laboratuvarında oluşturduğu yaklaşık 1.000 farklı reçete ile  karşılamaktadır. Bu anlamda aylık 65.000 Kg kapasitesi bulunan hamurhane bölümümüzde bir adet kapalı karıştırıcı, üç adet farklı ebatlarda açık karıştırıcı, iki adet performer ve farklı kalıp çeşitleri için tasarlanmış hamur konfeksiyon makineleri kullanılmaktadır.

*VULKANİZASYON

Sürekli gelişen ve ilerleyen teknolojiyi yakından takip eden ISKA KAUÇUK A.Ş. olarak vulkanizasyon bölümümüzün tamamı çeşitli tonaj ve kapasitedeki yeni nesil vakumlu preslerden ve enjeksiyon preslerinden oluşmaktadır.

*KESME

Özellikle filtre sektörüne hitaben üretimini gerçekleştirdiğimiz karering ürünlerimiz için Kesme bölümümüz üç adet tekli manuel kesme makinesi, bir adet özel imalat çiftli yarı otomatik kesme makinesi, bir adet Avrupa menşeili altılı full otomatik kesme makinesi ile desteklenmiştir.

*METAL ŞEKİLLENDİRME

Kauçuk – metal gibi çift komponentli ürünlerde kullandığımız metal parçaların imalatı yine kendi bünyemizde bulunan metal şekillendirme atölyesinde gerçekleştirilmekte olup, ünite farklı ebat ve tonajlarda eksantrik ve hidrolik preslerden, profil punta ve delik delme makinelerinden, bir adet universal torna ve kalıpçı frezesinden müteşekkildir.

*TESVİYE – ÇAPAK ALMA

Elastomerik ürünlerin çapaklarından arındırılmasında da diğer tüm bölümlerde olduğu gibi teknolojiye önem veren kuruluşumuz bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde ürün çeşitlerinin durumuna göre iki farklı tip çapak alma makinesi kullanmaktadır. Bunlardan biri tamburlu ve bilyalı olup, diğeri ise püskürtmeli tip yeni nesil bir çapak alma makinesidir.

*FINAL KONTROL ve PAKETLEME

%100 müşteri memnuniyeti şiarıyla çalışan ISKA KAUÇUK A.Ş., üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin tamamını uzman bir ekip ve büyük bir özveri ile %100 görsel kontrolden geçirmekte, uluslararası mevzuatların ve müşteri şartnamelerinin gerektirdiği şekilde kontrol etmekte ve sevkıyata hazır hale getirmektedir.