Nardüzü Mh. Atatürk Cd. 211. Sk. No: 109 31290 - Arsuz / HATAY

ISKA KAUÇUK METAL PLASTİK SAN. Ve TİC. A.Ş. Hatay’ın İskenderun körfezinde 15.03.2008 tarihinde kurulmuş olup 2.250 m²’si kapalı olmak üzere toplam 3.500 m²’lik fabrika binasında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlarda yalnızca filtre sektörünün kauçuk eleman ihtiyacına yönelik olarak üretim yapan ISKA KAUÇUK A.Ş. günümüzde yine filtre endüstrisi başta olmak üzere aynı zamanda otomotiv yan sanayi, tarım ve hayvancılık sektörleri, antivibrasyon ürünleri, makine endüstrisi, endüstriyel elastomerik ürünler ile de Türk Kauçuk sektörünün aranan markalarından biri olmayı başarmıştır.

Yerli pazarda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteden asla taviz vermeden karşılamayı şiar edinmiş olan ISKA KAUÇUK A.Ş. 2010 yılından itibaren ihracat aktivitelerine başlamış ve bugün itibarı ile dört kıtaya farklı sektörler için ürün tedariğini sürdürmektedir. Özellikle antivibrasyon ürünleri ile Avrupa pazarının gözdesi olan kuruluşumuz, Orta Doğu filtre üreticilerinin aradığı bir marka olmayı başarmıştır.

Kauçuk esaslı elastomerik ürün tedariğinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ISKA KAUÇUK A.Ş. bunu her biri kendi alanında uzmanlaşmış çalışan kadrosu ve kuruluşundan itibaren elinde bulundurduğu ISO 9001 belgesi ile taahhüt altına almış bulunmaktadır.

Kuruluşumuz başlangıçtan itibaren her yılını büyümeyle devam ettirmekte ve hitap ettiği sektörlerde güvenilirliğin markası olmak için her geçen gün artan bir kapasiteyle Türk Kauçuk Sektörünün lokomotifi olmak iddiasını sürdürmektedir.